Czym się zajmuję

Fotografia ślubna

Moja oferta obejmuje szeroki zakres realizacji usług fotograficznych. Zdjęcia mogą rozpocząć się w momencie przygotowań, poprzez ceremonię, przyjęcie i zakończyć się efektowną sesją plenerową. Oferuję stylowe albumy oraz pięknie wykonane fotoksiążki. Wszystkie fotografie poddawane są szczegółowemu procesowi obróbki. Szczegóły oferty wraz z cennikiem przesyłam drogą elektroniczną.

Fotografia Rodzinna

Chrzty, portrety, sesje rodzinne. Zdjęcia wykonane w trakcie uroczystości ukazują emocje i magię chwili, dają możliwość stworzenia pięknej historii z tego dnia. Fotografie plenerowe to pełne naturalności zdjęcia stanowiące wspaniałą pamiątkę.

Fotografia Dziecięca

Magiczne chwile związane z rozwojem dziecka na pewno warte są utrwalenia. Zdjęcia naszych pociech to wspaniała pamiątka na całe życie. Fotografie dziecięce wykonuję zarówno w plenerze jak i u Państwa w domu. Dysponuję przenośnym studiem, akcesoriami w postaci czapek i ubranek. Fotografie wykonuję w najwyższej rozdzielczości, dając tym samym Państwu możliwość wydruku ich w niemal dowolnym formacie.

CLOSE MENU